<<  Avon Üyelik Şartları Nelerdir ?...  >>

   

■ Avon üyeliği için öncelikle hiç bir sermaye gerekmediğini belirtmek isteriz. Avon temsilci başvuruları tamamen ücretsizdir. Avon temsilcisi olmak için mutlaka 18 yaşını doldurmanız gerekmektir.

■ Eğitim düzeyiniz hiç önemli değil çünkü avonu 18 yaşını doldurmuş tüm bireyler yapabilir. İster ilk okulu mezunu olun ister üniversite mezunu olun tüm temsilciler için şartlar eşittir.

■ Doğrudan satış denerneğine üye olan avon network marketing sektöründe ürünlerini temsilcilerine direk olarak sunmaktadır.

■ Temsilci olduğunuz anda itibaren ürünleri indirimli olarak almaktasınız. Avon üyeliğinizi gerçekleştirebilmeniz için sitemiz üzerinden avon üyelik formunu doldurabilirsiniz.

■ Türkiye'nin her yerinden avon başvurusu yapabilirsiniz. Avon ürün siparişleriniz sizlere ptt kargo ile gönderildiği için Türkiye'nin en uç köşesine bile en kısa zamanda ulaşmaktadır.

■ Üyelik için şart yok, üyelik veya teminat bedeli yok. Büro açma zorunluluğunuz yok. Kısaca, yok...yok...yok...İsteyen her birey üye olabilir. Ürün alabilir, ürün pazarlayabilir.

■ Avonda mesafeler bir sipariş kadar yakındır...

■ Eğer avonla ilgili planlarınız büyük ise bu işin, tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Avon temsilciliği yaparak, çalışma saatlerinizi kendinizin belirlediği, özgür bir işe sahip olursunuz.

■ İstediğiniz saat diliminde çevrenize avon ve avon ürün ürünlerini pazarlayabilirsiniz. Temsilci ağınızı genişletebilir, çok daha kişiye ulaşabilirsiniz.

■ Avon temsilcisi olmaya karar verdiğiniz zaman avon üyelik formumuzu doldurarak avon ailemize katılabilirsiniz. Avon kazançlarından siz de faydalanabilirsiniz

AVON AYŞE TEAM   Tüm Hakları Saklıdır.
Avon Antalya Satış Temsilcisi & Takım Lideri
Tel : 0 538 313 61 25    WhatsApp : 0 538 313 61 25
E-mail : avonayses@gmail.com