<<  Avon Temsilcisi Her Ay Sipariş Vermek Zorunda Mı?...  >>

   

■ Avon Üyesi Oldum Her Ay Sipariş Vermek Zorunda Mıyım?

■ Avon temsilcisi olanlar yani avon üyesi olan kişilerin aklına ilk gelen sorulardan biri avonda sipariş zorunluluğu var mı? Avonda sipariş zorunluluğu yok.

■ Bu konuda sizleri rahatlatmak istiyoruz. Çevrenizde yanlış duyumlar olabilir ama avonda satış zorunluluğu sipariş zorunluluğu yoktur.

■ Sipariş konusunda, çevrenizden duyulan sözlere itibar etmeyiniz. Bunu Avon müşteri hizmetlerinden veya takım liderinizden de teyit edebilirsiniz.

■ Avonda Sipariş Zorunluluğu Yok!

■ İsterseniz 10 TL'lik sipariş verebilirsiniz. Kargo limitinin altında verilen siparişlere 10 lira kargo ücreti eklenir. Bu kargo ücreti direk olarak faturanıza yansır.

■ Siparişlerinizi kargo limitine göre ayarlamanız sizin için daha karlı olacaktr. Baz temsilciler dikkat etmeden 80-90 lira gibi siparişler geçmekte boş yere 10 lira kargo ücreti ödemekte. 90 TL sipariş verirseniz 10 lirada kargo eklenir 100 lira olur. Bunun yerine 10 liralık daha ürün alarak faturanızı 100 liraya tamamlarsanız kargo ücretide ödemezsiniz.

■ Avon Hediyeleri İçin Bir Sonraki Kampanya Sipariş Şartını Unutmayın!

■ Avon siparişlerinde kazançlarınızınız yanında avon hediyeleride olmaktadır. Bu hediyeler ve limitleri her ay değişmektedir. Eğer bu limitleri doldurup hediye kazandıysanız bir sonraki kampanya sipariş verme şartınız bulunmaktadır.

■ Örneğin bu kampanya 5 avon katalogu içeren 200 TL'lik sipariş verdiniz. Bir avon parfümü kazandınız. Bu hediyeniz hemen kolinizde gelmez. Bir sonraki kampanyanın katalogundan herhangi bir sipariş verdiğinizde kolinizde gelir.

■ Fakat; bir sonraki ay sipariş vermezseniz malesef hediyeniz yanar. 1 liralık bile sipariş verirseniz geçmiş kampanyadan hediye kazandıysanız kolinizde kazandığınız hediyeler gelecektir.

AVON AYŞE TEAM   Tüm Hakları Saklıdır.
Avon Antalya Satış Temsilcisi & Takım Lideri
Tel : 0 538 313 61 25    WhatsApp : 0 538 313 61 25
E-mail : avonayses@gmail.com