<<  Avon Temsilcisi Nasıl Olunur?...  >>

   

■ Avon temsilci olabilmeniz için ilk öncelikle 18 yaşını doldurmanız gerekmektedir. Bay bayan fark etmeksizin herkes avon temsilcisi olabilir.

■ Avon başvurunuzu yaptıktan sonra satış liderimiz sizinle iletişime geçecektir. Bilgilerinizi kontrol ettikten sonra avon girişinizi gerçekleştirecektir. Aynı zamanda sizi avon hakkında bilgilendirecektir.

■ Üyelik başvurunuz sisteme geçtikten sonra 2 saat içerisinde temsilciliğiniz başlamış olacak ve telefonunuza mesaj olarak avon temsilci numaranız gelecektir. Sonra sisteme girmeniz için avon şifresi oluşturmanız gerekmektedir.

Avon Şifresi Oluşturma: Avon temsilci numaranız geldikten sonra avon sitesinden temsilci girişinde yeni şifreye tıklayarak ekran avon şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Avon Katalogu: İlk avon katalogunuz giriş işlemeniz gerçekleştikten sonra tarafımızca ücretsiz olarak size kargolanacaktır. Kargoya ve kataloga hiç bir ücret ödemeyeceksiniz.

Avon Sipariş Girişi: Avon temsilci numaranız ve şifreniz size ulaştıktan sonra istediğiniz zaman avon sipariş girişini kendi profilinizden yapabilirsiniz. Bu adımlarda takılırsanız avon satış liderinizden destek isteyebilirsiniz.

Avon Ödemeleri: Avon ödemelerinizi sipariş verdikten sonra 15 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yani aldığınız ürünler için peşin para gerekmez avonda önce siparişlerinizi verirsiniz ürünler size ulaşır ve sonrasında ürün ücretini yatırsınız.

■ Avon temsilciliğini iş olarak yapanlar için mükemmel bir fırsattır. Sermaye gerektirmez. Ürünleriniz gelir müşterinize teslim eder ve ücretini alırsınız sonra avon ödemenizi yaparsınız.

Avonla %30 Kar: İster kendi ihtiyaçlarınız için avon ürünlerini indirimli alın isterseniz satış yapıp %30 kar elde edin tamamen size kalmış.

Şahinbey Gayrimenkül   Tüm Hakları Saklıdır.
Adres: Fetih Mah. Adana Çevre Yolu No:113 Karatay / Konya / TÜRKİYE
Tel : +90 332 346 06 10    Gsm : +905 32 607 50 05
E-mail : bilgi@sahinbeygayrimenkul.com
Konya Insaat