<<  Avon Temsilcileri Ne Kadar Kazanıyor ?...  >>

   

Avon Temsilcilerinin Kazançları...

■ Dünya'nın en çok tercih edilen kozmetik markalarından biri olan Avon temsilcilerine gelir elde etmek için çeşitli kazançlar sunmaktadır.

■ Avon temsilcilerinin nasıl ve neler kazanabileceğini veya kazandıklarını yakından mercek altına alalım.

■ Sizde bu yöntemlerle avon temsilcisi olup kazanç sağlayabilirsiniz. Avon üyeleri ne kadar kazanıyor sorusunun cevabını yakından görelim.

Avon Temsilcisi Olun %30 Karla Avon Ürünlerini Satın...

■ Eğer avona yeni başlayacaksanız, endişe etmeyin. Avonda zarar etmeniz münkün değildir. Çünkü bir sermaye bağlamadan çevrenizden siparişleri toplayıp sipariş geçersiniz.

■ Ürünler size indirimli gelir ve sizde onları müşterilerinize teslim edip %30 kar elde edebilirsiniz. Katalogtan 130 TL değerinde kozmetik ürünü sipariş ettiğinizde bunun size gelişi 100 TL olur.

■ Size gelen 100 liralık ürünü 130 liraya satarak 30 lira anında kar etmiş olursunuz. Bu kar miktarını artırmak sizin elinizde tabiki. 1000 TL'lik siparişte 300 TL kazancınız olacaktır.

Avon Satış Lideri Olarak Gelirinizi Daha da Artırabilirsiniz...

■ Satış temsilcisiniz ve artık gelirlerinizi biraz daha artırmak istiyorsanız avon satış lideri olarak gelirinizi daha da artırabilrsiniz. Satış lideri belirli hedefleri tamamladığında prim almaya başlar, seviye atlama ödülleride kazanabilirsiniz.

Avon Satış Lideri Olma Şartı Nedir? Avon temsilci olan herkes avon satış lideri olabilir. Ekibinize alt üyeler yani temsilciler kayıt ederek ekip kurarsınız. Avon satış lideri olduktan sonra prim hak edişiniz var ise satış lideri bitirmeniz için mutlaka 150 TL sipariş girmeniz gerekmekte ve siparişinizde 5 katalog olmalıdır.

■ Avon Satış Lideri Primleri Ne Kadar? Satış liderliği primleri tamamen size bağlıdır. 50-100 veya 600-1000 TL de kazanabilirsiniz. İyi bir gelir istiyorsanıız çevrenizdeki herkese avon temsilciliği teklif edip ekibinizi büyütmelisiniz.

AVON AYŞE TEAM   Tüm Hakları Saklıdır.
Avon Antalya Satış Temsilcisi & Takım Lideri
Tel : 0 538 313 61 25    WhatsApp : 0 538 313 61 25
E-mail : avonayses@gmail.com