<<  Avon Ödemeleri Nasıl Yapılır...  >>

   

■ Avon ödemelerini yapmak için birden fazla yöntem bulunmaktadır. PTT'den, bankamatiklerden, havale/eft, otomatik ödeme ile veya kendi sayfanızdan banka kartı / kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

■ Avon ödemelerinizi sipariş verdikten sonra faturalandırma yapılınca 15 gün içerisinde ödemeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatırız.

PTT Şubesinden Ödeme Avon faturanızla beraber yada temsilci numaranız ile PTT şubesine giderek avon faturanızı 1,5 TL karşılığında Avon faturanızı ödeyebilirsiniz.

Bankamatiklerden Ödeme; Yapıkredi bankamatikten faturanızı ücretsiz şekilde ödeyebilirsiniz. Yada İş bankamatikten 1 TL karşılığında faturanızı ödeyebilirsiniz. Akbank Atmsinden 1,75 TL, Garanti Atmsinden 2 TL'karşılığında faturanızı ödeyebilirsiniz.

Yapıkredi Atmden Aşağıdaki Adımları İzleyerek Hemen Ödeme Yapabilirsiniz.

■ Kartsız İşlemler, Fatura Ödeme, Sonraki Sayfa, Diğer Kurumlar, Avon

■ Sonrasında devam diyerek sizden abone isteyecektir. Abone kısmına temsilci numaranızı yazıp ilerliyorsunuz. Fatuanız ekrana çıkacak ve devam tuşlayarak fatura yatırma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Havale veya Eft ile Ödeme ; Havale veya Eft yaparken çok dikkat etmeniz gereken nokta mutlaka açıklama kısmına avon temsilci numaranızı yazmanız gerekmektedir.

Türkiye İş Bankası Havale veya Eft ile Ödeme ; Ödeme yapılması gereken hesap Türkiye İş Bankası İban Numarası: TR88 0006 4000 0011 0082 3199 00

Otomatik Ödeme Talimatıyla; QNB Finansbank, Akbank, İş Bankası veya Ziraat Bankasından otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Banka kartı veya Kredi Kartıyla Ödeme ; Avon sayfanızdan hiç bir masraf ödemen avon faturanızı ödeyebilirsiniz.

Online Ödeme ; Online ödeme yapılacak fatura seçilir. Ödeme yöntemi olarak “Kredi Kar1/Banka Kar1” seçilir. Ödeme butonuna basılarak işleme devam edilir. Ödeme butonuna basıldığında iyzico ödeme sayfası açılacaktır. Kredi kartI bilgilerinizi girerek XX TL öde butonuna tıklayarak avon faturanızı ödeyebilirsiniz.

■ Yukarıda anlattığımız, pek çok ödeme yönteminden istediğiniz veya size kolay gelen ödeme yöntemiyle, ödemelerinizi yapabilirsiniz.

AVON AYŞE TEAM   Tüm Hakları Saklıdır.
Avon Antalya Satış Temsilcisi & Takım Lideri
Tel : 0 538 313 61 25    WhatsApp : 0 538 313 61 25
E-mail : avonayses@gmail.com